• PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi
  • PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi
  • PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi
PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GWELL
Sertifika: CE
Model numarası: GWS120+GWS75 GWP75 GWP85 GWP95

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: STREÇ FİLM, PLASTİK FİLM PAKETİ, ANAHTAR PARÇALAR İÇİN AHŞAP KASA PAKETİ
Teslim süresi: Tüm gereksinimler onaylandıktan sonra 90-100 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 200 takım/yıl
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: PP içi boş bölüm inşaat tahtası makinesi Makine tipi: Plastik içi boş kesitli levha ekstrüzyon hattı
Marka: GWELL Uygun Malzeme: PP+kalsiyum karbonat
Genişlik: 915mm 1220mm Kalınlık: 15-18mm
Vida tasarımı: tek vidalı / paralel çift vidalı Menşei ülke: Çin
Garanti: bir yıl Satış sonrası servis: kurulum ve makine hata ayıklama
Vurgulamak:

Pp İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hatları

,

Pp Film Ekstrüzyon Makinesi

,

polimer levha ekstrüzyon işlemi

Ürün Açıklaması

PP İçi Boş Bölüm İnşaat Levhası PP Yapı Levhası Üretim Makinesi Uzun Ömürlü ve Yüksek Çıkışlı

 

1. PP içi boş bölüm inşaat tahtasının özellikleri

(1) İyi su direnci.Birkaç gün tamamen suya daldırılsa bile nemden deforme olmaz.Asit ve alkali direnci, korozyon direnci, çürüme yok, pas yok, özellikle bodrum projeleri, otoyol ve demiryolu köprü ayakları ve diğer nemli ortamlar için uygundur.
(2) Çimentoya yapışması kolay değildir.Kalıp yapıldıktan sonra kalıptan çıkarılması kolaydır. Çimento yapışması nedeniyle deforme olmaz

(3) Plastik şablonun yüzeyi pürüzsüzdür ve temizleme ve bakım maliyetini azaltan ayırıcı maddeyi fırçalamaya gerek yoktur. İnşaat binasının yüzeyi pürüzsüz ve düzdür ve ikincil bir değişiklik gerekmez.

(4) Hafif, yüksek verim, kalıbın açılması ve sökülmesi kolay, taşıma işleminin düşük emek yoğunluğu ve yüksek inşaat verimliliği.

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 0

 

(5) Yüksek destek gücü, deforme olması kolay değil, darbe direnci ve aşınma direnci.

(6) Düşük maliyetli.Hizmet ömrü uzundur ve kullanılan döngü sayısı 100 kattan fazla olabilir.Ek olarak, kullanılmış atık tahtalar ve artık malzemeler geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilir, bu da maliyetlerden tasarruf sağlar ve kirliliği azaltır.Kapsamlı kullanım maliyeti, geleneksel ahşap kalıba kıyasla %30'dan fazla tasarruf edilebilir.

(7) Uzun ömür ve birçok kez tekrarlanan kullanım.Son olarak hasar görmüş plastik şablon yine de tekrar ezilebilir ve yeni bir şablona yeniden işlenebilir, bu da kaynaklardan tasarruf sağlar ve "yeşil endüstri" gereksinimlerini karşılar.

(8) İyi bir ısı yalıtımı, inşaat süresini kısaltmak için faydalıdır.

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 1

 

(9) Ahşapla birleştirme yöntemi çeşitli işlemler için kullanılabilir ve kaynak da yapılabilir, böylece şantiyede ikincil işlemler esnek bir şekilde yapılabilir.

(10) Plastik şablon iyi işlenebilirliğe sahiptir, planyalanabilir, testereyle kesilebilir, çivilenebilir ve ahşap şablonla aynı anda kullanılabilir
(11) Süreç kaydedilir ve inşaat verimliliği artar.PP içi boş plastik yapı şablonunun iki yüzeyi (pürüzsüz yüzey veya desen yüzeyi) farklı kullanım etkilerine sahiptir.Örneğin, sıkıştırılmış gövdenin yüzeyi, ikincil sıva olmadan bitirme ve dekoratif gereksinimlerini karşılayan kalıp beton dökümünden çıkarıldıktan sonra pürüzsüz ve temizdir.Malzemeden ve zamandan tasarruf edin, temizlik ve bakım maliyetlerini azaltın ve betonun stabil hale geldikten sonra kalitesini sağlayın ve inşaat süresinden tasarruf edin.Desenli yüzey kullanılıyorsa sıva tabakası ile birleştirilmesinde fayda vardır.Özellikle, köprü ayaklarında desenli yüzeyin kullanılması, yalnızca bitirme ve dekoratif berrak su gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda desenli yüzeyin özel bir ışık yayılımı yansıtma işlevine sahip olması nedeniyle, güçlü ışık yansımasının sürücünün görüş hattını etkilemesini önler. ve bir güvenlik koruma rolü oynar.

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 2

 

2. PP Hollow kesitli inşaat tahtası üretim hattının tanıtılması

Gwell Machinery Company, PP içi boş bina şablonu ekstrüzyon hattı üretmeye kararlıdır.Gwell, yerli gelişmiş ekstrüzyon teknolojisini ve bağımsız yeniliği özümsedi ve PP içi boş yapı şablonu ekstrüzyon hattını başarıyla geliştirdi.Üretim hattı iki adet tek vidalı ekstrüderden (veya bir adet tek vidalı ekstrüder ve bir adet paralel çift vidalı ekstrüder) ve hidrolik elek değiştirici, kalıp, kalibrasyon makinesi, birincil traktör, tavlama fırını, soğutma kutusu, İkincil traktörün bileşimi, çapraz -kesme makinesi ve konveyör.Yerli ve yabancı şirketler için eksiksiz bir üretim ekipmanı seti sağlıyoruz.Şablonun yapısı, orijinal O-şekilli içi boş yapıdan m-şekilli, V-şekilli, N-şekilli, iyi şekilli olarak değiştirilir ve son olarak iyi şekle sabitlenir.Malzeme tüketimi ve yapısal performans açısından piyasa tarafından kabul görmüştür.Ürünlerinin pürüzsüz yüzey, küçük boyut hatası, çivilenebilirlik, planya, korozyon direnci, alev geciktirici vb. gibi birçok avantajı vardır.Geleneksel kalıpla karşılaştırıldığında, bina kalıbı aşağıdaki özelliklere sahiptir:

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 3

 

Ekstrüder tipi GWP120 Tek vidalı ekstrüder GWS120+GWS65 Tek vidalı ekstrüder GWP85 Çift vidalı ekstrüder +GWS65 Tek vidalı ekstrüder
Ürünün yapısı Tek katman Üç katman Üç katman
Wkimlikürünün 915 mm - 1220 mm 915 mm - 1220 mm 1220 mm - 1830 mm
Thıçkırıkürünün 12 mm - 21 mm 12 mm - 21 mm 12 mm - 21 mm
Çıktı 300 KG/saat - 400 KG/saat 350 KG/saat - 450 KG/saat 500KG/H - 600KG/H

 

Yönetim Kurulu Özellikleri
Kalınlık Şartname Ortalama ağırlık
12 mm 915mm*1830mm 21kg
15 mm 915mm*1830mm 26kg
12 mm 1220mm*2440mm 37kg
15 mm 1220mm*2440mm 45kg
 

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 4


 

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 5

 

Yönetim Kurulu Arasındaki Farklar
Mülk Plastik şablon Bambu şablonu Ahşap şablon
Devir 40-100 kez 6-8 kez 3-6 kez
aşındırıcı direnç Evet Numara Numara
korozyon direnci Harika kötü kötü
tokluk Kemer kalıbına bükülebilir Numara Numara
Darbe gücü Harika kötü kötü
Düşme testi kırık yok kırmak kolay kırmak kolay
Su emildikten sonra deformasyon yok Kolay deformasyon Kolay deformasyon
Atık bertarafı Geri dönüştürülebilir Numara Numara
Çevre Koruma Kirliliğe hayır kirlilik kirlilik

 

 

 

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 6

 

 

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 7

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 8

Gwell Machinery, müşterilerine plastik levha, karton, film ve diğer ekstrüzyon hatları sağlamayı taahhüt eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Gwell, taş kağıt projesi, EVA güneş filmi projesi, PP yapı kalıp ekipmanı vb. gibi anahtar teslimi projeler sağlayabilir.Gwell, yüksek kaliteli ürün geliştirmeye ve uluslararası pazar geliştirmeye kendini adamış güçlü bir teknik ekipman gücüne ve kilit kapasiteye sahiptir."Müşteri değerini gerçekleştir", şirketin uzun vadeli iş felsefesidir. Şirketin üretim üsleri, Şanghay'ın güzel manzarasına yakın olan Taicang, Suzhou'da, Kırmızı taçlı vincin memleketi Yancheng Dafeng ve Nantong'da bulunmaktadır. , Çin'de Eğitim ve uzun ömürlü memleketi.Toplam 150.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Yıllık 200'den fazla ekstrüzyon hattı çeşitli levha ve levha üretim kapasitesine sahiptir.

 

PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi 9

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum PP İçi Boş Profil Ekstrüzyon Levha Hattı Makinesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.