China Gwell Machinery Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Doğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: GWELL
No. Çalışanları: 300~400
Yıllık satış: 15000000-30000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 30% - 40%
: installation and adjustment
Giriş

 

China Gwell Machinery, kendini Film, Levha ve Profil için plastik ekstrüzyon hatlarının üretimine adamış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Şirketin, Şanghay'a çok yakın, Suzhou'nun doğal Taicang'ı ve Yancheng'in Dafeng'inde bulunan iki üretim üssü var.İki taban 56.000 metrekareden fazla bir alanı kaplar ve 200'den fazla ekstrüzyon hattı üretme kapasitesine sahiptir.Grup ve yenilik ruhunun güçlü teknolojisine ve ekipmanına güvenen Gwell, yüksek teknolojili ürünlerin ve uluslararası pazarın geliştirilmesine kendini adamıştır."Uzmanlık müşterilerin değerlerini yaratır" her zaman şirketin çalışma felsefesi olmuştur.
 

Son yıllarda, şirketin ürünleri sadece yurtiçindeki tüketiciler tarafından değil, aynı zamanda tüm dünyadaki müşteriler tarafından da tercih edilmektedir.Rusya, İspanya, Türkiye, İran, Mısır, Bulgaristan, Brezilya, Endonezya, Hindistan ve Brezilya'daki müşterilerimiz Gwell makinelerinin getirdiği kolaylık ve değerlerin keyfini şimdiden çıkarıyor.
 

Gwell, girişimci yönetim, ürün tasarımı ve teknoloji geliştirme konularında olgun bir ekibe sahiptir.Gwell, yalnızca imalat, devreye alma, işletme, satış sonrası servis ve teknik eğitimi kapsamakla kalmayıp, müşterilere entegre ve bireysel danışmanlık sağlama yeteneğine sahiptir ve fizibilite çalışması gibi yüksek verimli, yüksek kaliteli hizmetin tüm yönlerini sağlamaya çalışır, sadece müşterilerinin büyümesini artırmak için yerleşim tasarımı ve tartışması.

 

· Şirket vizyonu: İnovasyon, şirketin ilerlemesini destekler
· Müşteri vizyonu: Uzmanlık müşterinin değerlerini yaratır
· Çalışanların vizyonu: Oluşturma, personelin değerlerini gerçekleştirir
· Ürün vizyonu: Teknoloji, ürünlerin değerlerini yansıtır

Çin China Gwell Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

18 Mayıs 2010----Suzhou GWELL Makine Şirketi kuruldu;

 

21,Ocak,2015----Yancheng GWELL Makine Şirketi kuruldu

 

Temmuz,2017----GWELL Machinery Company (Shanghai ofisi) kuruldu

 

Ekim 2021 --- Nantong GWELL şube fabrikası inşaatı bitirecek

Hizmet

Çin China Gwell Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

 

Hizmet

Kurulum ve test çalışmaları talimatı için müşteri yerine 1-2 teknisyen atayın.Küresel salgın durumu nedeniyle, devreye alma personelinin sevkı, müşterinin bulunduğu yerin durumuna göre belirlenecektir.

Kalite sorunu nedeniyle meydana gelen servis ve parça değişiminin hangi dönemde ücretsiz olduğu bir yıllık kalite garantisi.

 

Ekibimiz

Gwell firmasında 3 profesyonel araştırmacı, 6 ekstrüder uzmanı, 15 üst düzey mühendis, 26 teknik araştırmacı ve %50 lisans derecesine sahip personelin bulunduğu 60 yüksek ve orta düzey teknisyen bulunmaktadır. Gwell, buluş ve faydalı model patentleri için 60'tan fazla patente sahiptir. Yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

 

Çin China Gwell Machinery Co., Ltd şirket Profili 0Çin China Gwell Machinery Co., Ltd şirket Profili 1