Mesaj gönder
Ürünler
Fabrika turu
Evde >

China Gwell Machinery Co., Ltd Fabrika turu

Bizimle İletişim
86- 159-06224102
Şimdi iletişime geçin
China Gwell Machinery Co., Ltd

CHINA GWELL

·Şirket vizyonu: Yenilik şirketin ilerlemesini teşvik eder
·Müşteri vizyonu: Uzmanlık müşteri değerlerini yaratır
·İşçilerin vizyonu: Yaratma, personelin değerlerini fark eder
·Ürün vizyonu: Teknoloji ürünlerin değerlerini yansıtır

Çin China Gwell Machinery Co., Ltd Şirket Profili EVA/POE güneş paneli film ekstrüzyon hattının profesyonel üreticisi
China Gwell Machinery Co., Ltd EVA/POE güneş paneli film ekstrüzyon hattının profesyonel üreticisi
China Gwell Machinery Co., Ltd Paketleme filmi ekstrüzyon hattının profesyonel üreticisi
China Gwell Machinery Co., Ltd Ekstrüzyon hattı profesyonel üreticisi
Detay Bilgi
Ana Pazar:
Kuzey Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , İhracatçı , Satıcı
Markalar:
ÇİN GWELL
Çalışan sayısı:
500~600
Yıllık Satış:
150000000-180000000
Kurulduğu Yıl:
2010
İhracat c.c:
40% - 50%
Müşterilere Hizmet:
50+
Ayrıntılı açıklama

CHINA GWELL, Film, Yaprak ve Profil için plastik ekstrüzyon hatlarının üretimine adanmış yüksek teknolojili bir işletmedir.Şirketin, Suzhou'nun manzaralı Taicang ve Yancheng'in Dafeng'inde bulunan iki üretim üssü vardır.İki üs, 56.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor ve 200'den fazla ekstrüzyon hattı üretebiliyor.Grubun güçlü teknolojisine ve donanımına ve ruhta konuşmacılarına güvenerek, Gwell, yüksek teknoloji ürünlerinin geliştirilmesine ve uluslararası pazara bağlıdır.
 

Son yıllarda, şirketin ürünleri sadece yerli tüketiciler tarafından değil, aynı zamanda dünya çapında müşteriler tarafından seçildi.Bulgaristan, Brezilya, Endonezya, Hindistan ve Brezilya, Gwell makinelerinin getirdiği kolaylık ve değerlerden zaten yararlanıyorlar.
 

Gwell'in, sadece üretim, devreye sokma, operasyon, satış sonrası hizmetleri kapsamayan olgun bir girişimcilik yönetimi, ürün tasarımı ve teknoloji geliştirme ekibi var.ve teknik eğitim, ancak Gwell aynı zamanda müşterilere entegre ve bireysel danışmanlık sağlayabilir ve uygulanabilirlik çalışması gibi yüksek verimli, yüksek kaliteli hizmetin tüm yönlerini sunmaya çalışır.düzen tasarımıMüşterilerinin büyümesini sağlamak için.

 

·Şirket vizyonu: Yenilik şirketin ilerlemesini teşvik eder
·Müşteri vizyonu: Uzmanlık müşteri değerlerini yaratır
·İşçilerin vizyonu: Yaratma, personelin değerlerini fark eder
·Ürün vizyonu: Teknoloji ürünlerin değerlerini yansıtır

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Production Line

Şirketimizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.

İşte atölyemizin bazı fotoğrafları.

Şirketimizin 300'den fazla set işleme makinesi var: portalı işleme merkezleri, hassas işleme merkezleri, lazer şekillendirme ve CNC makinesi.Şirket, işleme ve büyük boyutlu ve ağır görevli ekipmanların üretimini özelleştirme yeteneğine sahiptir., yıllık üretim kapasitesi 1000 düz biçimleme ekipmanı seti ile.

 

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 0China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

CHINA GWELL CO., LTD., polimer malzemelerden düz şekillendirme ekipmanları üreten profesyonel bir işletmedir.Üç üretim üssü ve Şanghay şirketinin yabancı bağlantılı platformu var.Şirket, toplam 300 dönümden fazla alanı kaplayan ve toplam inşaat alanı 180000 metrekareyi aşan 3 kıdemli araştırmacı, 5 endüstri uzmanı,ve 100'den fazla mühendis ve teknisyen, elektrik, polimer malzemeleri ve diğer alanlar.LTD, üst üste üç yıl boyunca 1 milyar yuan'ın üzerinde satış elde etti ve düz biçimleme ekipmanları alanında önde gelen bir işletmedir..

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 2China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 3China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 4China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

CHINA GWELL CO., LTD'nin iş felsefesi, müşteri değerini profesyonelce şekillendirmek ve teknolojinin ürün değerini yansıtmaktır.Disiplinler arası mühendislik teknolojisi entegrasyonu özelleştirme CHINA GWELL CO'nun temel yeteneğidirŞirketimiz servis desteğine odaklanır ve satış sonrası servis mühendisleri ve profesyonel teknik destek mühendisleri vardır.

CHINA GWELL CO., LTD, kalite, çevre koruma ve iş sağlığı sistemleri için sertifikalar, "Teknoloji Küçük Dev" gibi onursal unvanlar,"Gazelle Enterprise", ve "Samsung Star Enterprise". CHINA GWELL CO., LTD ayrıca Güney Doğu Üniversitesi'nin bir lisansüstü çalışma istasyonu, eyalet teknoloji merkezi ve eyalet uzmanlaşmış ve yenilikçi bir işletmesidir.CHINA GWELL CO.., LTD müşteri odaklı ve gelişmiş teknoloji ile müşterilerimize hizmet etmeye çalışır.

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 6

Gwell'in yapabileceği bir sürü farklı makine var.

(Aşağıdaki resimler sadece referans içindir):

 

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 7

PET levha ekstrüzyon hattı

 

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 8

PP/PS tabaka ekstrüzyon hattı

 

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 9

PVC yumuşak perde tabaka ekstrüzyon hattı

 

Bu tür bir ekstrüzyon hattının ana yapısı şöyle:

 

Malzeme besleyicisi---Ekstrüder parçası---T-ölçme/kalıp---roller forming ünitesi----soğutma koltuğu---kıyısı kesme ve çekme---

 

sarmaşık

 

OEM/ODM

Tüm makinelerimiz, genişlik, kalınlık, motor markası, inverter markası gibi müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Ekipmanlarımızda çok sayıda sertifika da var.Bu da yeni ürünler geliştirme konusunda araştırma yapma gücümüzün, yeni alanları keşfetme amacını kanıtlıyor.enerji depolama alanıEkt.

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 1China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 3China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 5China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 6China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 7China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 8

Sertifikalarımız şunları içerir: taş kağıdı/SPC zemin/PET sabit kesme ünitesi/PVB sargı senkroni çevirme patenti,ect.

 

CHINA GWELL CO., LTD, kalite, çevre koruma ve iş sağlığı sistemleri için sertifikalar, "Teknoloji Küçük Dev" gibi onursal unvanlar,"Gazelle Enterprise", ve "Samsung Star Enterprise". CHINA GWELL CO., LTD ayrıca Güney Doğu Üniversitesi'nin bir lisansüstü çalışma istasyonu, eyalet teknoloji merkezi ve eyalet uzmanlaşmış ve yenilikçi bir işletmesidir.CHINA GWELL CO.., LTD müşteri odaklı ve gelişmiş teknoloji ile müşterilerimize hizmet etmeye çalışır.

 

R&D

Gwell şirketi 3 profesyonel araştırmacı, 6 ekstrüder uzmanı, 15 üst düzey mühendis,26 teknik araştırmacı ve 100'den fazla yüksek ve orta düzeyde teknisyen, bunların %50'si lisans derecesi olan personeldir.Gwell, icat ve yararlı model patentleri için 60'tan fazla patente sahip. Yüksek teknoloji bir işletmedir.

                                China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 0China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

Son yıllarda Gwell, birçok yüksek teknoloji uzman ekipman yaratmak için birçok üniversite, araştırma enstitüsü ve bilimsel araştırma kurumu ile işbirliği yaptı.Ve "ilk set" olarak kabul edilen 20'den fazla ekstrüzyon hattı var.Gwell'in araştırma ve geliştirme yeteneği ve hassas işleme yeteneği yaygın olarak kabul edilir..

 

CHINA GWELL CO., LTD. kurulduğumuzdan beri farklı ülkelerde farklı türde sergilere katılmıştık. China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 2China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 3     China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 4 

Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki şirketlerle uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği kurmaya devam ediyoruz.

 China Gwell Machinery Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

                                                                                                              Şirketimizi ziyaret edin ve atölyemizi görün!

 

 

Site Haritası |  Gizlilik Politikası | Çin iyi. Kalite Plastik Levha Ekstrüzyon Hattı Tedarikçi. Telif hakkı © 2021-2024 gwellmachine.com . Tüm Hakları saklıdır.