Mesaj gönder
Ürünler
solution details
Evde > Davalar >
CHINA GWELL TPU araba giysi döküm filmi ekstrüzyon hattı
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86- 159-06224102
Şimdi iletişime geçin

CHINA GWELL TPU araba giysi döküm filmi ekstrüzyon hattı

2024-07-05

Son şirket davası hakkında CHINA GWELL TPU araba giysi döküm filmi ekstrüzyon hattı

CHINA GWELL
TPU Otomobil Giyim Filmi dökme üretim hattı
Yeni ekipmanın kurulumu tamamlanır ve hata ayıklama aşamasına girer.

 

PVC'nin çevresel performansı TPU'nunki kadar yüksek değildir ve yakıldığında güçlü bir kokusu vardır. 20 yıl boyunca yerin altına gömülse bile otomatik olarak çürümez.TPU çevre dostu ve toksik değildir.. Hiçbir kirlilik eklemeden gıda derecesine ulaşabilir. TPU zamanla otomatik olarak parçalanabilir ve PVC'yi değiştirebilir. TPU ayrıca basılabilir, sıcak preslenebilir ve kızılötesi bağlanabilir
Ayakkabı malzemeleri için TPU:
Ayakkabı malzemesi TPU, ayakkabı malzemeleri yapmak için kullanılan bir TPU hammaddesidir.Ayakkabı malzemelerinin farklı parçaları için gerekli olan TPU hammaddelerinin sertliği genellikle farklı sertliklerinden dolayı farklıdır.Genel olarak, ayakkabı malzemelerinin hava yastığı, dış tabanı ve üst kısmı için yaygın olarak kullanılan birkaç TPU hammaddesi kullanılır.Ayakkabı malzemesi üreticisinin özel gereksinimlerine bağlı.
Ayakkabı malzemeleri açısından, mevcut TPU modelleri şunlardır:
Yüksek sertlik: S364D (poliester, sertlik: 65D, yüksek şeffaflık, UV kararlılığı, FDA S375D TT1072D HS85D)
Genel sertlik: S392 (poliester, 93A, yüksek şeffaflık, UV istikrarlılığı, FDA onaylı)
Özellikle yumuşak: 5714 (polieter, 80A, G0020 (poliester, 78A, beyaz, şeffaf olmayan) X1007 (74A, yarı şeffaf, polieter) vb.
Zehirli olmayan, TPU malzemesi tekrar kullanılabilir ve çevre kirliliğine neden olmadan belirli bir süre içinde kendiliğinden parçalanabilir.
TPU (Thermoplastic polyurethanes) adıyla bilinen termoplastik polyurethane elastomer kauçuk.aşınmaya dayanıklıGünlük ihtiyaçlar, spor malzemeleri, oyuncaklar, dekoratif malzemeler ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır.Halogensiz alev geriletici TPU, gittikçe daha fazla alanın çevresel gereksinimlerini karşılamak için yumuşak PVC'yi de değiştirebilir.
Elastomer denilen, oda sıcaklığından daha düşük bir cam geçiş sıcaklığına, %50'den fazla kırık uzantısına sahip polimer malzemelere atıfta bulunur.ve dış kuvvetin kaldırılmasından sonra iyi bir iyileşmePolyurethane elastomerleri, geniş bir sertlik ve performans aralığına sahip özel bir elastomer kategorisidir.Polyuretane elastomerleri, kauçuk ve plastik arasında yer alan bir polimer malzemedir..
Kimyasal yapısında çok az veya hiç çapraz bağlantı olmadan ısıtılabilir ve plastikleştirilebilir.Bu tür poliüretanlara TPU denir..
Karakteristik
TPU'nun ana özellikleri şunlardır:
Geniş sertlik aralığı: TPU reaksiyon bileşenlerinin oranını değiştirerek, farklı sertliğe sahip ürünler elde edilebilir ve sertlik arttıkça,Ürünler hala iyi bir esneklik ve aşınma dayanıklılığını koruyor.
Yüksek mekanik dayanıklılık: TPU ürünleri olağanüstü yük taşıma kapasitesine, darbe direncine ve şok emicilik performansına sahiptir.
Üstün soğuk dayanıklılığı: TPU'nun kıyasla düşük bir cam geçiş sıcaklığı vardır ve eksi 35 santigrat derecede bile iyi esneklik, esneklik ve diğer fiziksel özellikleri korur.
İyi işleme performansı: TPU, enjeksiyon kalıplama, ekstrüzyon, yuvarlama vb. gibi yaygın termoplastik malzeme işleme yöntemleri kullanarak işlenebilir.TPU, tamamlayıcı özelliklere sahip polimer alaşımları elde etmek için bazı polimer malzemelerle birlikte işlenebilir.
Yağa dayanıklı, suya dayanıklı ve küflere dayanıklı.
TPU, elastomer olarak kauçuk ve plastik arasında yer alan bir malzemedir. Bu, elastik modülü ile ölçülebilen sertliğinden bellidir.Kauçukların esneklik modülü genellikle 1-10Mpa arasındaTPU'nun sertlik aralığı oldukça geniştir ve Shore A 60'dan Shore D 80'e kadar değişir.ve tüm sertlik aralığında yüksek esnekliğe sahiptir.TPU, plastikleştiricilere ihtiyaç duymadan, -40 ~ 120 °C geniş bir sıcaklık aralığında esneklik gösterir; TPU yağlara (mineral yağlar, hayvansal ve bitkisel yağlar,ve yağlayıcılar) ve birçok çözücüTPU ayrıca iyi hava koşullarına dayanıklılık gösterir ve yüksek enerjili radyasyona karşı mükemmel dayanıklılığa sahiptir.Yüksek germe dayanıklılığı, yüksek uzatma ve düşük uzun süreli sıkıştırma kalıcı deformasyon oranı TPU'nun önemli avantajlarıdır.

son şirket davası hakkında CHINA GWELL TPU araba giysi döküm filmi ekstrüzyon hattı  0

son şirket davası hakkında CHINA GWELL TPU araba giysi döküm filmi ekstrüzyon hattı  1

Site Haritası |  Gizlilik Politikası | Çin iyi. Kalite Plastik Levha Ekstrüzyon Hattı Tedarikçi. Telif hakkı © 2021-2024 gwellmachine.com . Tüm Hakları saklıdır.