Kış Ekstrüzyon Hattı Bakım Talimatı (GWELL)

February 25, 2022

hakkında en son şirket haberleri Kış Ekstrüzyon Hattı Bakım Talimatı (GWELL)

Kış ekipmanı bakım talimatları(GWELL)

Kışın başlamasından bu yana sıcaklık hızla düştü. Giyi Makine sıcak hatırlatırtümArkadaş:

Firmanızın normal üretiminin ani sıcaklık düşüşünden etkilenmemesi için lütfen atölyenizdeki ekipmanları zamanında kontrol edin ve uzun süreli kapanmayı önlemek için kapatma ve elektrik kesintisinden sonra ekipmanın bakımını mümkün olan en kısa sürede yapın.Elektrikli bileşenlerin içindeki toz nemli ve Mayıskısa devreye ve düşük sıcaklığa nedenAyrıca olabilirsu pompasının ve vakum pompasının donmasına neden olur, bu da gelecek yıl normal üretimi etkileyecektir.

Özel önlemler aşağıdaki gibidir:

1.Lütfen her cihazın elektrikli bileşenlerinde eskime, gevşeklik, zayıf temas vb. olup olmadığını kontrol edin. Başlamadan önceiçindebir dahaki sefere, üç fazlı voltajın normal olup olmadığını ölçmek için lütfen bir multimetre kullanın..Eğervoltaj normal, kaçak yok ve kısa devre yok, sonra po'yu açabilirsinizaç ve başla üretim. iFplanlıyorsunDur makineuzun zamandır,lütfen unutmayınParametre kaybını önlemek için parametreleri bilgisayar ekranında kaydedin.

2.Hareketli parçaların çok düşük sıcaklık nedeniyle sıkışmasını ve dolayısıyla normal üretimi etkilemesini önlemek için, her ekipmanın hareketli parçalarının, özellikle sık çalışan vida, makara, yatak, kılavuz direk ve diğer parçaların yeterince yağlanıp yağlanmadığını kontrol edin.Aynı zamanda, ekipmanın dişli kutusu yağı her 4.000 ila 5.000 çalışma saatinde ve en az yılda bir kez değiştirilmelidir.

3.Sıcaklık düşükse ve yağ pompasının basıncı yüksekse, önce şanzıman yağını önceden ısıtabilir ve ardından sıcaklık yükseldikten sonra yağ pompasını çalıştırabilirsiniz.Hidrolik sistemin yağ filtresi elemanının altı ayda bir değiştirilmesi ve enerji depolama tankının basıncının düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir (7MPa)

4.Lütfen çeşitli kayışların, zincirlerin ve diğer şanzıman parçalarının gerginliğini kontrol edin.Düşük sıcaklık orijinal gerilime neden olabilirndenge bozulabilir ve kayış ve zincir zarar görebilir.Kaplindeki lastik tamponunCkahrolasıedeşmerkezlilik ve aşınma seviye.

5.İç ortam sıcaklığı sıfırın altına düştüğünde, kapatma işleminden sonra pompa kanadının paslanmasını ve ekipmanın donmasını (çatlamasını) önlemek için su pompası, su halkası pompası, kondenser ve diğer su geçiren ekipmanlardaki suyu boşaltmak gerekir.

hakkında en son şirket haberleri Kış Ekstrüzyon Hattı Bakım Talimatı (GWELL)  0

hakkında en son şirket haberleri Kış Ekstrüzyon Hattı Bakım Talimatı (GWELL)  1