EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GWELL
Sertifika: CE
Model numarası: GWS120/GWS160/GWS180

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: STREÇ FİLM, PLASTİK FİLM PAKETİ, ANAHTAR PARÇALAR İÇİN AHŞAP KASA PAKETİ
Teslim süresi: 90 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Yılda 200 set
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi Makine tipi: döküm film makinesi/PV güneş filmi makinesi
Makinenin çıkışı: 300-700kg/saat Uygun Malzeme: EVA/POE
Genişlik: 1100mm 1200mm 1300mm 2200mm 2400mm 2600mm kalınlık tarayıcı: müşterinin talebine bağlıdır
Vida tasarımı: Tek vidalı tasarım Film yapısı: tek katmanlı film / üç katmanlı film
Menşei ülke: Jiangsu Eyaleti, Çin Pazar payı: Çin pazarında bu makinenin% 80'inden fazlası
Garanti: bir yıl Satış sonrası servis: kurulum ve makine hata ayıklama
Vurgulamak:

EVA POE Solar Encpasulation Film Makinesi

,

EVA Levha Ekstrüzyon Hattı

,

eva film yapma makinesi

Ürün Açıklaması

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi

 

1. EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattının Tanıtımı

(1) Gwell Machinery Co., Ltd.'nin EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı, EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattını üretmek için döküm sürecini benimser.Ana hammadde ithal vinil asetat kopolimer EVA'dır, ithal plastik katkı maddeleri ile eklenir ve daha sonra ısıtılır, dökülür ve ekstrüde edilir.Yapışkan film oda sıcaklığında yapışkan değildir ve kesme işlemi için uygundur.Sıcak preslemeden sonra, termal çapraz bağlama kürleme ve bağlanma geliştirme reaksiyonu meydana gelir, bu da kalıcı yapıştırma ve sızdırmazlık ile sonuçlanır.Yeni bir ısıyla sertleşen sıcakta eriyen yapışkan filmdir.

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 0

 

(2) Güneş modülleri (fotovoltaik modüller) ve ilgili güneş ürünleri için özel EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı, oda sıcaklığında yapışkan olmayan ve kullanımı kolay güneş panellerini kapsüllemek için kullanılır.Sıcak preslemeden sonra, kalıcı bir yapışkan conta üretmek için kimyasal ve bağ geliştirme reaksiyonu nedeniyle termal çapraz bağlama meydana gelir.Ürün özellikleri: yüksek ışık geçirgenliği/yüksek yapışma gücü/yüksek ışık ve ısı kararlılığı/üstün hacimsel elektrik grubu oranı.EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 1

 

(3) EVA filmi ile karşılaştırıldığında, POE filminin en büyük avantajı, modülün yüksek sıcaklık ve yüksek nem ortamında güvenliğini ve uzun süreli yaşlanma direncini sağlayan düşük su buharı iletim hızı ve yüksek hacim direncidir ve uzun süre sağlar- bileşenlerin süreli kullanımı.Spesifik olarak, EVA Solar Hücre Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA filminin üstün performansı, POE filminin bir etilen ve okten kopolimeri olması, doymuş bir yağlı zincir yapısı olması ve moleküler zincirde daha az üçüncül karbon atomuna sahip olmasıdır, bu da iyi hava koşulları gösterir. direnç, UV yaşlanma direnci, mükemmel ısı direnci ve düşük sıcaklık direnci, bu nedenle POE filmi, EVA filminden daha iyi yaşlanma direncine sahiptir.Foto aşılama polar monomer, plazma yüzey işlemi veya POE'ye reaktif aşılama modifikasyonu gibi modifikasyon yöntemleri sayesinde, POE film ve camın, arka plakanın ve diğer malzemelerin yapışmasını iyileştirebilir ve mükemmel arayüzey yapışma performansına sahiptir.

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 2

 

(4) Pilin dönüşüm verimliliğini etkin bir şekilde artırabilen yüksek verimli çift taraflı piller için uygundur.Sıradan tek taraflı güç üretim modülleri ile karşılaştırıldığında, güç üretim oranını arttırır ve elektrik maliyetini düşürür.Aynı zamanda modüller dikey olarak yerleştirilebilir ve daha fazla kullanım yöntemine sahip olabilir.POE filmi, daha düşük bir su buharı iletim hızına ve daha fazla kohezyona sahiptir.Çift cam modüller için daha uygundur, böylece üretilen çift cam modüller kenar sızdırmazlığı gerektirmez ve daha uzun ömürlüdür.

(5) Bununla birlikte, POE filminin çıktısı, EVA filminden daha küçüktür ve hammaddeleri pahalıdır.Ancak bu, gelişimin gelecekteki yönüdür.

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 3

 

2. EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattının Özellikleri

1) Çeşitli arayüzlere yüksek şeffaflık ve yüksek yapışma uygulanabilir ve cam ve silikon gofretlerin yapıştırılmasında kullanılabilir.

2) İyi dayanıklılık, yüksek sıcaklığa, neme, ultraviyole ışınlarına vb. dayanabilir.

3) Saklaması kolaydır.Oda sıcaklığında saklandığında, EVA'nın yapışması nemden ve su emici filmden etkilenmez.

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 4

 

3. POE poliolefinin özellikleri

1. POE, termoplastik elastomerlerin genel özelliklerine sahiptir.Oktenin yumuşak zincir kıvrık yapısı ve kristalli vinil zincir, fiziksel çapraz bağlama noktaları olarak kullanılır, bu da onu hem mükemmel tokluk hem de iyi işlenebilirlik yapar;

2. Fiyat düşüktür ve göreceli yoğunluk küçüktür, dolayısıyla hacim ve fiyat düşüktür;

3. Mükemmel ısı direnci ve soğuk direnci ve geniş bir kullanım sıcaklığı aralığı;

4. Hava koşullarına dayanıklılık, iyi yaşlanma direnci, çünkü POE plastiklerinin moleküler yapısında doymamış çift bağ yoktur, mükemmel yaşlanma direncine sahiptir;

5. Yağ direnci, sıkıştırma kalıcı deformasyonu ve aşınma direnci iyi değildir;

6. POE plastikleri, dar moleküler miktar dağılımına, iyi akışkanlığa ve poliolefinlerle iyi uyumluluğa sahiptir;

7. İyi akışkanlık, dolgu maddesinin dağılma etkisini iyileştirebilir ve aynı zamanda ürünün kaynak hattı gücünü artırabilir.

 

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 5

 

4. EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattının Karşılaştırılması ve Tanıtımı

EVA film, düşük mukavemet, yüksek su buharı iletim hızı ve su emme oranı ve kötü hava koşullarına dayanıklılık özelliklerine sahip olduğundan, çift camlı modüllerde kullanıldığında kenarlarının sızdırmaz hale getirilmesi gerekir.Bununla birlikte, normal kullanım sırasında su buharı yine de geçecek ve ışık geçirgenliğini etkileyen ve modülün güç üretimini azaltan film atomizasyonuna neden olacaktır.

Ve POE, dar nispi moleküler kütle dağılımı ve dar komonomer dağılımı ve kontrol edilebilir yapıya sahip yeni bir poliolefin termoplastik elastomer tipine sahiptir.

 

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 6

 

Şu anda piyasada iki tip POE filmi bulunmaktadır.Bunlardan biri, çapraz bağlama maddesi içermeyen ve malzemenin ısı direncini ve yapışmasını kullanım gereksinimlerini karşılaması için fonksiyonel polimerlerin bir kombinasyonunu kullanan çapraz bağlanmamış bir poliolefin ambalaj malzemesidir.Diğeri, peroksit çapraz bağlama maddesi veya silan çapraz bağlama maddesi ve yapışkanlaştırıcı içeren çapraz bağlı bir poliolefin kapsülleyici malzemedir.Bu tür bir film, üretim teknolojisi ve süreci açısından EVA filmine benzer.

EVA film ile karşılaştırıldığında, POE filminin en büyük avantajı, modülün yüksek sıcaklık ve yüksek nem ortamında güvenliğini ve uzun süreli yaşlanma direncini sağlayan düşük su buharı iletim hızı ve yüksek hacim direncidir, böylece modül kullanılabilir. uzun zamandır.Genel olarak konuşursak, POE filminin performansı EVA filminden üstündür.

 

5. EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattının performans özellikleri

(1) Döküm ekstrüder, EVA özel tek vidalı ekstrüzyon ve POE özel tek vidalı ekstrüzyon benimser.Vidalı varil sabit sıcaklık sirkülasyonlu su soğutma sistemi, EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattının teknik zorluklarını çözer

(2) Silindir gövdesi, çift taraflı kabartmayı benimser ve filmin silindire yapışmasının teknik zorluklarını çözer.

(3) Soğutma parçası, büzülme oranının %3'ten az olmasını sağlamak için filmin düzgün ve tam şekilli çalışmasını sağlamak için soğutma silindirleri ve stres giderici soğutma yatakları kullanır.

(4) Tüm hat, insan-makine arayüzünün çalışmasını gerçekleştirmek için PLC otomatik kontrolünü benimser.

(5) Üretim hattı, ürün yeterlilik oranını sağlamak için çevrimiçi bir kalite izleme ve kontrol sistemi ile donatılmıştır.

(6) Patentli tasarım mikro gerilim sarıcı, tüm makine üretim hattının hat hızı 18m / dak'ya ulaşabilir

 

6. EPE üç katmanlı ortak ekstrüzyon güneş filminin tanıtımı

EPE=EVA+POE+EVA, bu üç katmanlı birlikte çekilmiş bir güneş filmidir.Tek katmanlı EVA veya POE film ile karşılaştırıldığında bu iki ürünün avantajlarına sahiptir ve daha fazla maliyet tasarrufu sağlar.

 

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattının Özellikleri:

 

Ekstrüder tipi GWS160 GWS160 GWS180 GWS180
hammadde EVA, POE EVA, POE EVA, POE EVA, POE
Ürün genişliği 2200 mm, 2400 mm, 2600 mm
Ürün kalınlığı 0,2 mm -1 mm 0,2 mm -1 mm 0,2 mm -1 mm 0,2 mm -1 mm
Maksimum doğrusal hız 10m/dk ,12m/dk,15m/dk

 

 

Ekstrüder tipi Ortak ekstrüzyon GWS160+GWS160 Ortak ekstrüzyon GWS180+GWS160 Ortak ekstrüzyon GWS180+GWS180
hammadde EVA, POE EVA, POE EVA, POE
katmanlar Bir,A/B/A
Ürün genişliği 2400mm,2600mm
Ürün kalınlığı 0,2 mm -1 mm 0,2 mm -1 mm 0,2 mm -1 mm
Maksimum doğrusal hız 15m/dk, 16m/dk, 18m/dk

 

 

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 7


                   

 

 

 


EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 8 

Gwell Machinery, müşterilerine plastik levha, karton, film ve diğer ekstrüzyon hatları sağlamayı taahhüt eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Gwell, taş kağıt projesi, EVA güneş filmi projesi, PP yapı kalıp ekipmanı vb. gibi anahtar teslimi projeler sağlayabilir.Gwell, yüksek kaliteli ürün geliştirmeye ve uluslararası pazar geliştirmeye kendini adamış güçlü bir teknik ekipman gücüne ve kilit kapasiteye sahiptir."Müşteri değerini gerçekleştir", şirketin uzun vadeli iş felsefesidir. Şirketin üretim üsleri, Şanghay'ın güzel manzarasına yakın olan Taicang, Suzhou'da, Kırmızı taçlı vincin memleketi Yancheng Dafeng ve Nantong'da bulunmaktadır. , Çin'de Eğitim ve uzun ömürlü memleketi.Toplam 150.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Yıllık 200'den fazla ekstrüzyon hattı çeşitli levha ve levha üretim kapasitesine sahiptir.

EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi 9

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum EVA Güneş Pili Kapsülleme Filmi Üretim Hattı EVA Güneş Filmi Yapma Makinesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.