Mesaj gönder

Özel PLA Yapı Makinesi PLA Termoforming Üç Katmanlı Yapı Ekstrüzyon hattı

1 set
MOQ
Negotiable
fiyat
Özel PLA Yapı Makinesi PLA Termoforming Üç Katmanlı Yapı Ekstrüzyon hattı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Temel bilgiler
Menşe yeri: ÇIN
Marka adı: GWELL
Sertifika: CE
Model numarası: GWS 75 GWS90 GWS120
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Çekici film, plastik film, paket, anahtar parçalar için ahşap paket
Teslim süresi: Tüm teknik gereksinimler onaylandıktan sonra 90 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yılda 20000 takım
Ürün Açıklaması

PLA levhası üretim hattının tanıtımı:
Poli (süt asidi) ana hammadde olarak süt asidin polimerizasyonundan elde edilen bir polimerdir.Genellikle mısır plastikleri olarak adlandırılır.Mısır ve maniok tarafından kondansiyon, kraklama, ve diğer yöntemlerle üretilen l-laktik asitten yapılmış yeni bir tür biyolojik olarak parçalanabilir poliester malzemesidir.arıtma, polimerizasyon ve diğer teknolojik işlemler. polyo (laktik asit) (PLA) kirliliksiz üretim süreci ve ürün biyolojik olarak ayrıştırılabilir olabilir, doğanın uygulama döngüsü,Bu yüzden ideal yeşil polimer malzemesidir., ayrıca yüksek teknoloji çevre koruma ürünlerinin geliştirilmesini teşvik eder. Elektronik ürün kabuğunda, otomobil parçalarında, tıbbi ekipmanlarda, giyim liflerinde,Tarımsal plastik filmler, gıda ambalajı, masa dolabı vb.

Gwell PLA plaka ekstrüzyon hattı PLA ((PLA) ve değiştirilmiş PLA için uygundur. PLA bitki kaynaklarından elde edilir ve doğrudan ekstrüzyon kalıplaması için kullanılabilir.PLA ve çözünür PLA, biyolojik ayrışıklılık özellikleri nedeniyle çeşitli gıda ambalajlarında ve donanım ambalajlarında yaygın olarak kullanılır, kompostlama ve geri dönüşüm. Roller bağımsız sürüş yapabilir. Tüm makine PLC kontrolü, gerçek parametrelerin ayarının otomasyonu, veri işlevi, geri bildirim, alarm ve diğer işlevleri benimser.
1Çift vida kombinasyon teknolojisi
Araştırma ve geliştirme ve çift vida konfigürasyonunun tasarımındaki yılların deneyimi optimize edildi ve gelişmiş yazılım teknolojisi ile birleştirildi.Özel çift ipli elemanlar ve eşsiz vida kombinasyonları taşıma plasticization gerçekleştirebilir, karıştırma ve kıkırdamak, kesme ve dağılım, homojenleştirme, tükenme, basınç oluşturma ve ekstrüzyon ve çeşitli işlevler.Çok yüksek bir verimliliğe sahiptir.. Özel olarak tasarlanmış egzoz portu malzeme yaymaz ve serbest ve engelleri yoktur. Düşük sıcaklıkta ekstrüzyon gerçekleştirir ve PLA'nın termal bozulmasını önler;
2Vakum egzoz teknolojisi
Çok aşamalı zorlu egzoz, PLA malzemesinin erime ve plastikleştirme sürecinde hidrolize veya kristalize olmamasını sağlamak için verimli ve güvenlidir.Özel üç aşamalı vakum egzoz teknolojisi ve petrol-gaz ayırma teknolojisi, süper büyük pompalama kapasitesi ve süper yüksek vakum, PLA'nın viskozluk azaltımını büyük ölçüde azaltır.
3Yüksek dayanıklılıklı rulo içindeki spiral akış kanalı teknolojisi
Yüksek dayanıklılıklı ruloun iç sarmal akış kanalı yapısı, su sıcaklığını kontrol etme sistemi ile donatılmıştır.Böylece rulo hassas bir sıcaklık kontrolü ve verimli ısı transferi etkilerine sahiptir;Özel PLA Yapı Makinesi PLA Termoforming Üç Katmanlı Yapı Ekstrüzyon hattı 0
AB, ABA ve diğer çok katmanlı yapılar gibi çok katmanlı eş ekstrüzyon kompozit PP ve PS levhaları üretmek için çok katmanlı eş ekstrüzyon teknolojisi kullanılarak,Termoforming'de yaygın olarak kullanılan, baskı, donanım ambalajı, elektronik paletler, flocking, Gıda, giyim, aletler, oyuncaklar, katiplik eşyaları, dekoratif parçalar vb.
* hassas dağıtıcı ile donatılmış, eşit katmanlı, her katmanın ayarlanabilir oranı, dijital hassas kontrol.
* eğik yatay yapı, çalıştırılması ve bakımı kolay.
* rulo bağımsız güç, doğrusal hız ve ekstrüder hızı sinkroni kapalı döngü kontrolü.
* Tüm makine, parametre ayarının, veri işleminin, geri bildirim, alarm ve diğer işlevlerin otomatik kontrolünü gerçekleştirmek için PLC kontrolünü benimser.
* Gwell bağımsız olarak elektronik kontrol işletim sistemini yazdı


Özel PLA Yapı Makinesi PLA Termoforming Üç Katmanlı Yapı Ekstrüzyon hattı 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-15906227399
Faks : 86-512-53660799
Kalan karakter(20/3000)